BAR NA KRóLA

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 584 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar na Króla. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

28 cze 2026 o 9:32 Spoko.
24 cze 2026 o 16:45 Pyszne jedzenie, na czas i gorące. Polecam serdecznie
17 cze 2026 o 0:36 Jedzenie strasznie slone ziemniaki pieczone sa tak slone ze nie da sie ich zjesc a placek po wegierki jest tyle miesa co kot naplakal
10 cze 2026 o 19:33 Jedzenie słabe w dodatku nie kompletne !!!
31 maj 2026 o 19:31 jedzenie zimne,frytki brązowe(na starym oleju) nie do zjedzenia. jedyne co nam smakowało to kapusta. czas oczekiwania też słabo,mają swojego kierowcę.
26 maj 2026 o 17:14 Jedzenie jak zawsze przepyszne. Dziękuję
22 maj 2026 o 8:15 Jedzenie pyszne , porcje bardzo duże ! Muszę przyznać że są to najlepsze obiady domowe z okolic : Złotna , Teofilowa i Retkini !