Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar na Króla. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Jan
28 cze 2026 o 9:32
Spoko.
Alan
24 cze 2026 o 16:45
Pyszne jedzenie, na czas i gorące. Polecam serdecznie
Wiktor
17 cze 2026 o 0:36
Jedzenie strasznie slone ziemniaki pieczone sa tak slone ze nie da sie ich zjesc a placek po wegierki jest tyle miesa co kot naplakal
Ania
10 cze 2026 o 19:33
Jedzenie słabe w dodatku nie kompletne !!!
Marika
31 maj 2026 o 19:31
jedzenie zimne,frytki brązowe(na starym oleju) nie do zjedzenia. jedyne co nam smakowało to kapusta. czas oczekiwania też słabo,mają swojego kierowcę.
Tarłowska
26 maj 2026 o 17:14
Jedzenie jak zawsze przepyszne. Dziękuję
Angelina
22 maj 2026 o 8:15
Jedzenie pyszne , porcje bardzo duże ! Muszę przyznać że są to najlepsze obiady domowe z okolic : Złotna , Teofilowa i Retkini !